Anasayfa İletişim Site Haritası
KURUMSAL   ÜRÜNLERİMİZ   MÜŞTERİ HİZMETLERİ   TEMSİLCİLİKLERİMİZ   BAYİLERİMİZ
Ürünlerimiz
Çelik Kumlama
Cimco Hırdavat Malzemeleri  
Enerji ve Geri Dönüşüm Sistemleri
Araç Üstü Atık Konteynerı
Mobil Araç Yükleme Boşaltma Rampası
Bize Ulaşın
Adres : D-100 Karayolu Cad. No:682 Eşme - Kartepe / KOCAELİ
Tel : +90 262 377 28 21
Fax : +90 262 377 28 22
Email : akce@akcesan.com.tr
Haberler
Akce Kumlama Boyama
Cimco el aletlerinin kalitesini keşfedin!
Kumlama ve boyama tesisimiz ile hizmetinizdeyiz
Cimco Hidrolik Bataryalı Sıkma Delme Kesme Aleti
 
Hakkımızda

hakkımızda

HAKKIMIZDA
Akce Endüstri Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuştur. Türkiye' nin ikinci büyük sanayi şehri olan Kocaeli' de endüstriyel alanda ticari faaliyet göstermektedir. Akce Ltd. Şti.' nin müşterilerine hizmet verdiği alanlar:

Cimco Hırdavat El Aletleri
Akce Ltd. Şti., 1827 yılında kurulan Cimco' nun Türkiye distribütörüdür. Cimco, yüksek kalitede ürünleri ve aynı kalitedeki diğer ürünlere oranla rekabetçi fiyatlarıyla Türkiye endüstrisinin hizmetindedir. Cimco' nun ürünleri; sert malzeme kaplamalı takım çantaları, çeşitli takım içerikli çantalar, saklama ve taşıma kutuları, penseler, tornavidalar, vida ve somun için montaj aletleri, elektriksel ölçüm ve test cihazları, kablo sarma ve çekme sistemleri, makaslar / kesiciler, kablo sıyırma aletleri, testereler, boru kesiciler ve zımbalar, matkap uçları, kılavuzlar ve elmas uçlar, çekiçler, iskarpela ve ıspatulalar, mekanik ölçüm ve markalama aletleri, elektronikçiler için özel aletler, izoleli el aletleri ve kişisel koruyucu ekipmanlar, tesisat aletleri, lehimleme ekipmanları ve kimyasalları, kablo bağlantı ve sıkma aletleri, kablo bağlantı ve uç malzemeleri, kablo bağları ve bağlama aletleri, vidalar, izolasyon bantları, yapıştırıcı bantlar, ısı büzüşmeli kablo kılıfları gibi hırdavat malzemeleridir.
Cimco Resmi Web Sitesi: http://www.cimco.de

Maxxtec Katı Biyokütle ve Endüstriyel Atık Isıdan Verimli Enerji Elde Edimi
Akce Ltd. Şti.'nin Türkiye temsilciliğini yaptığı Maxxtec, atık ısı ve katı biyokütleden elektrik enerjisi ve ısı geri dönüşümü elde edimi üzerine sistemler kurmaktadır. Katı biyokütle veya tesislerin atık ısısı, kapalı devre sistemlerin ısıtılması için kullanılarak ileri teknoloji ile elde edilmiş organik sıvının buharlaşması sağlanmaktadır. Buharlaşan organik sıvı sayesinde elektrik ve ısı geri dönüşümü elde edilmektedir. Bu sistem kullanıcılarına maksimum çevresel ve ekonomik verimi sağlamaktadır. Maxxtec Resmi Web Sitesi:  http://www.maxxtec.net/

Araç Üstü Atık Konteynerı
Atıkların endüstriyel tesislerde uygun şekilde depolanması ve nakledilmesi için standartlara ve atık çeşitlerine uygun modellerde araç üzeri transfer edilebilir atık konteyner üretimi sistemleri imalatı yapılmaktadır.

Mobil Araç Yükleme Boşaltma Rampası
Tesis içinde araçların yüklenmesi ve boşaltılması için araç içine forklift ile ürünlerin yüklenmesi ve araç içinden boşaltılmasının sağlanması amacıyla kullanılan mobil bir ekipmandır.
Mobil araç yükleme boşaltma rampası, tesis içinde forklift aracılığıyla istenilen yere götürülebilir, tek bir operatör tarafından kullanılarak yüklemenin veya boşaltmanın yapılacağı araca konumlandırılır. Yükleme-boşaltmanın yapılması süresinde işlemin yapıldığı araçta değişen yükseklik, mobil araç yükleme boşaltma rampası tarafından kendiliğinden takip edilir, yüksekliği buna bağlı olarak değişir ve işlem güvenli şartlarda tamamlanır. İşlemin tamamlanması ile forklift aracılığıyla mobil araç yükleme boşaltma rampası istenilen yere götürülür.

 
Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Müşteri Hizmetleri TemsilciliklerimizBayilerimiz İletişim Site Haritası